Home / Meritroyalbet Para Yatırma ve Çekme

Meritroyalbet Para Yatırma ve Çekme

Meritroyalbet kullanımı kolay ve şık tasarımı ile fark yaratmaya devam ediyor. Kayıt olduğunuz bu sitede geçerli olan tüm olanlar CIL lisans verileri ile koruma altına alınmıştır. Sunulan olanakların her biri senelik olarak kontrollerden geçirilmektedir. Bu senelik kontrollerde lisans güncellemeleri yapılır. Sitede Comodo Secure System de geçerliliğini devam ettirmektedir. Meritroyalbet platformunda kullanıcıların yatırım ve çekim adımlarında sadece kendi kimlik ve adres bilgilerini kullanmalarına onay verilecektir.

Belge talebi; Sitede özellikle para çekme adımlarında kullanıcıların öncelikli olarak hesap açma verilerini doğrulaması talep edilebilmektedir. Bunun için sizden kimliğinizi ve adres bilgilerinizi doğrulayan detaylar talep edilebilir.

Yatırım ve Çekim Kuralları Nelerdir?

Meritroyal para yatırma ve çekme aşamasında taklip etmeniz gereken temel kurallar;
⦁ Yatırım ve çekim sürelerine bir kısıtlama getirilmemiştir. Dilediğiniz zaman aralığında yatırım ve çekim yapabilirsiniz.
⦁ Kullanıcıların hesaplarında biriktirdikleri nakit tutarı çekebilmeleri için hesaba tanımlı bir promosyon da bulunmaması gerekiyor. Hesaplara tanımlı promosyon bulunuyorsa öncelikle bunun çevrim detayları yerine getirilmelidir.
⦁ Para çekme sürecinde aynı anda sadece 1 adet talep oluşturulmasına izin verilir. Kullanıcıların banka havalesi yöntemi ile hesaplarından en az 200 TL çekmelerine izin verilmektedir. Papara yöntemi ile ise en az 100 TL çekilmesine onay verilir.

Bu kuralların yanı sıra sitede geçerli olan genel kurallar ve şartlara dair de bilgi almanız gerekmektedir. Verilen kurallara dikkat etmenize rağmen tutarın hesaba tanımlanmasına dair sorun yaşıyorsanız canlı destek hattına bağlanarak sistemden bilgi alabilirsiniz. Canlı destek hattı size sürecin neden aksaklık ile karşılaştığına dairi bilgileri almanızı sağlayacaktır.

Finansal Veriler Güvende Mi?

Meritroyal para yatırma ve çekme adımlarında sunmuş olduğunuz finansal bilgiler asla sizin istek ve talepleriniz olmadan dikkate alınmayacaktır. Finansal verilerin sadece bir kereye mahsus olarak sizin izniniz ile kullanılması sağlanır. Daha sonrasında sisteme kayıt yapılmaz bilgiler sistemden silinir. Finansal işlem akışına dair kullanıcıların yaptıkları yorumlar da oldukça olumludur. Bu aşamada sadece zaman zaman banka hesap numarası bilgilerinde değişim olduğuna dair şikayetler gelebilmektedir. Fakat bu durum da her sitede yaşanabilmektedir.